Plex Connect - en to nb translation catalogue (103 entries)

en: Actor View
nb: Skuespillervisning

en: Actors
nb: Skuespillere

en: All Movies
nb: Alle Filmer

en: All Photos
nb: Alle bilder

en: All Shows
nb: Alle TV-programmer

en: Aperture
nb: Blenderåpning

en: Appearance
nb: Utseende

en: Audio
nb: Lyd

en: Audio Boost %
nb: Lydforsterking i %

en: Audio Track
nb: Lydspor

en: Audio/Subs
nb: Lyd/Teksting

en: Authors
nb: Utviklere

en: By Collection
nb: Etter samling

en: By Content Rating
nb: Etter aldersgrense

en: By Country
nb: Etter land

en: By First Letter
nb: Etter første bokstav

en: By Folder
nb: Etter mappe

en: By Rating
nb: Etter rangering

en: By Resolution
nb: Etter oppløsning

en: By Year
nb: Etter år

en: Camera Make
nb: Kameraprodusent

en: Camera Model
nb: Kameramodell

en: Channels
nb: Kanaler

en: Clock Position
nb: Klokkeposisjon

en: Collections
nb: Samlinger

en: Decades
nb: Tiår

en: Details
nb: Detaljer

en: Director
nb: Regissør

en: Directors
nb: Regi

en: Discover
nb: Oppdag

en: Enter the MyPlex password for {0}.
nb: Skriv inn MyPlex-passordet til {0}

en: Episodes
nb: Episoder

en: Genre
nb: Sjanger

en: Genres
nb: Sjangre

en: Homepage
nb: Nettside

en: Length
nb: Lengde

en: Lens
nb: Linse

en: Library
nb: Bibliotek

en: Mark as Unwatched
nb: Markér som usett

en: Mark as Watched
nb: Markér som sett

en: More
nb: Mer

en: More...
nb: Mer...

en: Movie Navigation Bar
nb: Navigasjonsfelt for filmer

en: Movie Options
nb: Filminnstillinger

en: Movie View
nb: Filmvisning

en: Movies
nb: Filmer

en: MyPlex Password
nb: MyPlex-passord

en: MyPlex Sign In
nb: MyPlex-innlogging

en: MyPlex Sign Out
nb: MyPlex-utlogging

en: MyPlex Username
nb: MyPlex-brukernavn

en: No Plex Channels Available
nb: Ingen kanaler tilgjengelig

en: No Plex Library Sections Available
nb: Ingen bibliotek tilgjengelig

en: No Seasons
nb: Ingen sesonger

en: No Unwatched Shows
nb: Ingen usette TV-programmer

en: No Unwatched Shows.
nb: Ingen usette TV-programmer.

en: No episodes
nb: Ingen episoder

en: None
nb: Ingen

en: On Deck
nb: Pågående

en: Overscan Adjust
nb: Justér overscan

en: Photo
nb: Bilde

en: Play
nb: Spill av

en: Plex Channels
nb: Plex-kanaler

en: Plex Library
nb: Plex-bibliotek

en: Plex Media Server: No Items Available
nb: Plex Media Server: Ingen elementer tilgjengelig

en: Producers
nb: Produsenter

en: Recently Added
nb: Nylig lagt til

en: Recently Aired
nb: Nylig vist

en: Recently Released
nb: Nylig utgitt

en: Recently Viewed
nb: Nylig sett

en: Recently Viewed Shows
nb: Nylig viste programmer

en: Remote Bitrate
nb: Ekstern bitrate

en: Search
nb: Søk

en: Season View
nb: Sesongvisning

en: Settings
nb: Innstillinger

en: Show Clock
nb: Vis klokke

en: Show End Time
nb: Vis sluttid

en: Show Photos
nb: Vis bilder

en: Show Unwatched Count
nb: Vis antall usette elementer

en: Shows
nb: Programmer

en: Shutter Speed
nb: Lukkerhastighet

en: SlideShow
nb: Lysbildefremvisning

en: Subtitle Size %
nb: Undertekststørrelse i %

en: Subtitle Track
nb: Undertekst

en: Synopsis hidden.
nb: Sammendraget er skjult

en: TV Show Navigation Bar
nb: Navigasjonsfelt for TV-programmer

en: TV Show Options
nb: Innstillinger for TV-programmer

en: TV Show View
nb: TV-programvisning

en: TheMovieDB: No Trailer Info available
nb: TheMovieDB: Ingen trailerinfo tilgjengelig

en: Time Format
nb: Tidsformat

en: To sign in to MyPlex, enter your Email address, username or Plex forum username.
nb: For å logge inn på MyPlex, skriv inn din epostadresse, MyPlex-brukernavn eller brukernavn fra Plexforumet.

en: Transcoder
nb: Transkoder

en: Transcoder Quality
nb: Transkoderkvalitet

en: Unwatched
nb: Usette

en: Unwatched Synopsis
nb: Usett sammendrag

en: Version
nb: Versjon

en: Video Player OSD
nb: Skjermvisning

en: View Show
nb: Vis program

en: Wiki/Docs
nb: Wiki/Dokumentasjon

en: Writers
nb: Manusforfattere

en: Year
nb: År

en: {0:d} Minutes
nb: {0:d} minutter.

en: {0:d}hr {1:d}min
nb: {0:d}t {1:d}min

en: {0} unwatched
nb: {0} usette
