Plex Connect - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: ATV firmware version 5.1 or higher required. Please think about updating.
ja: ATVのファームウェア5.1以上の更新が必要です。アップデートをしてください。

en: Actor View
ja: 俳優の表示設定

en: All Movies
ja: 全ての映画

en: All Photos
ja: 全ての写真

en: Movie Navigation Bar
ja: 映画のナビゲーションバー

en: Movie Options
ja: 映画の設定

en: Movie View
ja: 映画の表示設定

en: Movies
ja: 映画

en: On Deck
ja: 最近

en: Photo
ja: 写真

en: Recently Viewed
ja: 最近表示した

en: Recently Viewed Episodes
ja: 最近表示したエピソード

en: Recently Viewed Shows
ja: 最近表示したドラマ

en: Season View
ja: シーズンの表示設定

en: Show Photos
ja: 写真を表示

en: TV Show Navigation Bar
ja: ドラマのナビゲーションバー

en: TV Show Options
ja: ドラマの設定

en: TV Show View
ja: ドラマの表示設定

en: TheMovieDB: No Trailer Info available
ja: TheMovieDB: トレーラーのインフォメーションがありません

en: Trailer
ja: トレーラー

en: View Show
ja: ショーの表示
