Plex Connect - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Actors
hu: Szereplők

en: All Movies
hu: Minden film

en: All Photos
hu: Minden fénykép

en: Audio Track
hu: Zene szám

en: Camera Model
hu: Kamera típus

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Mark as Unwatched
hu: Nézetnek jelölés

en: Sign Out
hu: Kijelentkezés

en: Switch Home User
hu: Váltás otthoni felhasználóra

en: TV Shows
hu: Sorozatok

en: Video
hu: Videó
