Plex Connect - en to he translation catalogue (108 entries)

en: ATV firmware version 5.1 or higher required. Please think about updating.
he: קושחה 5.1 ומעלה נדרשת. בבקשה חשבו לעדכן.

en: Actor View
he: תצוגת שחקן

en: Actors
he: שחקנים

en: All Movies
he: כל הסרטים

en: All Photos
he: כל התמונות

en: All Shows
he: כל התוכניות

en: Appearance
he: מראה

en: Audio
he: אודיו

en: Audio Boost %
he: הגברת אודיו %

en: Audio Track
he: רצועת אודיו

en: Audio/Subs
he: אודיו/כתוביות

en: Authors
he: יוצרים

en: By Collection
he: לפי אוסף

en: By Content Rating
he: לפי דירוג תוכן

en: By Country
he: לפי מדינה

en: By First Letter
he: לפי אות ראשונה

en: By Folder
he: לפי תיקיה

en: By Rating
he: לפי דירוג

en: By Resolution
he: לפי רזולוציה

en: By Year
he: לפי שנה

en: Camera Model
he: סוג מצלמה

en: Channels
he: ערוצים

en: Clock Position
he: מיקום השעון

en: Collections
he: אוספים

en: Decades
he: עשורים

en: Details
he: פרטים

en: Director
he: במאי

en: Directors
he: במאים

en: Discover
he: שרתי Plex שהתגלו

en: Enter the MyPlex password for {0}.
he: הכנס את סיסמת MyPlex עבור {0}.

en: Episodes
he: פרקים

en: Failed
he: נכשל

en: Forum
he: פורום

en: Genre
he: ז'אנר

en: Genres
he: ז'אנרים

en: Homepage
he: דף הבית

en: Length
he: אורך

en: Lens
he: עדשה

en: Library
he: ספריה

en: Mark as Unwatched
he: סמן כלא נצפה

en: Mark as Watched
he: סמן כנצפה

en: More
he: עוד

en: More...
he: עוד...

en: Movie Navigation Bar
he: סרגל ניווט של סרט

en: Movie Options
he: אפשרויות סרט

en: Movie View
he: תצוגת סרט

en: Movies
he: סרטים

en: MyPlex Password
he: סיסמת MyPlex

en: MyPlex Sign In
he: התחברות אל MyPlex

en: MyPlex Sign Out
he: התנתקות מMyPlex

en: MyPlex Username
he: שם המשתמש בMyPlex

en: No Plex Channels Available
he: אין ערוצי Plex זמינים

en: No Plex Library Sections Available
he: אין ספריות Plex זמינות

en: No Seasons
he: אין עונות

en: No Unwatched Shows
he: אין תוכניות שלא נצפו

en: No Unwatched Shows.
he: אין תוכניות שלא נצפו.

en: No episodes
he: אין פרקים

en: None
he: כלום

en: On Deck
he: בצפייה

en: Photo
he: תמונה

en: Play
he: נגן/י

en: Plex Channels
he: ערוצי Plex

en: Plex Library
he: ספריית Plex

en: Plex Media Server
he: שרת המדיה של פלקס

en: Plex Media Server: No Items Available
he: שרת המדיה של פלקס: אין פריטים זמינים

en: Producers
he: מפיקים

en: Recently Added
he: נוסף לאחרונה

en: Recently Aired
he: שודר לאחרונה

en: Recently Released
he: שוחרר לאחרונה

en: Recently Viewed
he: נצפה לאחרונה

en: Recently Viewed Episodes
he: פרקים שנצפו לאחרונה

en: Recently Viewed Shows
he: תוכניות שנצפו לאחרונה

en: Remote Bitrate
he: קצב העברת קבצים משותפים

en: Search
he: חיפוש

en: Season View
he: תצוגת עונה

en: Select Tracks
he: בחר רצועות

en: Settings
he: הגדרות

en: Show Clock
he: הצג'י שעון

en: Show End Time
he: הצג/י זמן סיום

en: Show Photos
he: הצג/י תמונות

en: Show Unwatched Count
he: הצג/י מונה תוכן שלא נצפה

en: Shows
he: תוכניות

en: SlideShow
he: מצגת

en: Subtitle Size %
he: גודל כתוביות %

en: Subtitle Track
he: קובץ תרגום

en: Synopsis hidden.
he: תקציר מוסתר.

en: TV Show Navigation Bar
he: סרגל ניווט של תוכנית טלוויזיה

en: TV Show Options
he: אפשרויות תוכנית טלוויזיה

en: TV Show View
he: תצוגת תוכנית טלוויזיה

en: TheMovieDB: No Trailer Info available
he: TheMovieDB:אין מידע זמין על טריילר

en: Time Format
he: פורמט זמן

en: To sign in to MyPlex, enter your Email address, username or Plex forum username.
he: על מנת להתחבר לMyPlex, הזן את כתובת הEmail/שם משתמש/שם המשתמש בפורום Plex.

en: Trailer
he: פרומו

en: Transcoder
he: מקודד

en: Transcoder Action
he: פעולת המקודד

en: Transcoder Quality
he: איכות המקודד

en: Unwatched
he: לא נצפה

en: Unwatched Synopsis
he: תקציר לא נצפה

en: Version
he: גירסה

en: Video
he: וידאו

en: Video Player OSD
he: OSD של נגן הוידאו

en: View Show
he: צפייה בתכנית

en: Wiki/Docs
he: ויקי/מסמכים/מדריכים

en: Writers
he: כותבים

en: Year
he: שנה

en: {0:d} Minutes
he: {0:d} דקות

en: {0:d}hr {1:d}min
he: {0:d}ש' {1:d}דק'

en: {0} unwatched
he: {0} לא נצפה
