Plex Connect - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: ATV firmware version 5.1 or higher required. Please think about updating.
fi: Vaaditaan firmware versio 5.1 tai uudempi.

en: All Photos
fi: Kaikki kuvat

en: Aperture
fi: Aukko

en: Audio Track
fi: Ääniraita

en: By First Letter
fi: Ensimmäisen kirjaimen mukaan

en: By Folder
fi: Kansion mukaan

en: By Year
fi: Vuoden mukaan

en: Camera Make
fi: Kamera

en: Camera Model
fi: Kameran malli

en: Enter the MyPlex password for {0}.
fi: Anna MyPlex salasana tunnukselle {0}.

en: Genre
fi: Tyylilaji

en: Genres
fi: Tyylilajit

en: Homepage
fi: Kotisivu

en: Length
fi: Kesto

en: Library
fi: Kirjasto

en: MyPlex Sign In
fi: MyPlex kirjaudu

en: MyPlex Sign Out
fi: MyPlex Kirjaudu ulos

en: MyPlex Username
fi: MyPlex Käyttäjätunnus

en: No Plex Channels Available
fi: Plex kanavia ei saatavilla

en: No Plex Library Sections Available
fi: Plex kirjastoja ei saatavilla

en: No Seasons
fi: Ei kausia

en: No Unwatched Shows
fi: Ei katsomattomia videoita

en: None
fi: Ei mitään

en: Play
fi: Toista

en: Subtitle Size %
fi: Tekstityksen koko %

en: TV Show Options
fi: TV-sarjan asetukset

en: Time Format
fi: Ajan muoto
