Plex Connect - en to el translation catalogue (97 entries)

en: ATV firmware version 5.1 or higher required. Please think about updating.
el: Χρειάζεστε ATV 5.1 firmware ή ανώτερο.

en: Actor View
el: Προβολή Ηθοποιών

en: Actors
el: Ηθοποιοί

en: All Movies
el: Όλες οι Ταινίες

en: All Photos
el: Όλες οι Φωτογραφίες

en: All Shows
el: Όλες οι Σειρές

en: Aperture
el: Άνοιγμα

en: Appearance
el: Eμφάνιση

en: Audio
el: Ήχος

en: Audio Boost %
el: Ενίσχυση ήχου %

en: Audio/Subs
el: Ήχος/Υπότιτλοι

en: Authors
el: Συγγραφείς

en: By Collection
el: Συλλογές

en: By Content Rating
el: Αξιολόγηση περιεχομένου

en: By Country
el: Με Χώρα

en: By First Letter
el: Με Πρώτο Γράμμα

en: By Folder
el: Με Φάκελο

en: By Rating
el: Με Βαθμολογία

en: By Resolution
el: Με Ανάλυση

en: By Year
el: Με Έτος

en: Camera Model
el: Μοντέλο Κάμερας

en: Channels
el: Κανάλια

en: Clock Position
el: Θέση ρολογιού

en: Collections
el: Συλλογές

en: Decades
el: Δεκαετίες

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Director
el: Σκηνοθέτης

en: Directors
el: Σκηνοθέτες

en: Discover
el: Ανακάλυψη

en: Duration Format
el: Επιλογή διάρκειας

en: Episodes
el: Επεισόδια

en: Failed
el: Αποτυχία

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Genre
el: Eίδος

en: Genres
el: Eίδη

en: Homepage
el: Αρχική σελίδα

en: Length
el: Διάρκεια

en: Lens
el: Φακοί

en: Library
el: Bιβλιοθήκη

en: Mark as Unwatched
el: Επισήμανση ως μη προβαλλόμενο

en: Mark as Watched
el: Επισήμανση ως προβαλλόμενο

en: More
el: Περισσότερα

en: More...
el: Περισσότερα,,,

en: Movie Navigation Bar
el: Μπάρα Πλοήγησης Ταινίων

en: Movie Options
el: Επιλογές ταινίας

en: Movies
el: Ταινίες

en: MyPlex Password
el: Κωδικός MyPlex

en: MyPlex Sign In
el: Σύνδεση με MyPlex

en: MyPlex Sign Out
el: Αποσύνδεση από MyPlex

en: MyPlex Username
el: Όνομα Χρήστη MyPlex

en: No Plex Channels Available
el: Δεν υπάρχει Plex Κανάλι διαθέσιμο

en: No Plex Library Sections Available
el: Δεν υπάρχει Plex Βιβλιοθήκη διαθέσιμη

en: No Seasons
el: Καμία Σαιζόν

en: No Unwatched Shows
el: Όλες οι σειρές έχουν προβληθεί

en: No Unwatched Shows.
el: Όλες οι σειρές έχουν προβληθεί

en: No episodes
el: Κανένα επεισόδιο

en: None
el: Τίποτα

en: On Deck
el: Στο Πλατό

en: Photo
el: Φωτογραφίες

en: Play
el: Αναπαραγωγή

en: Plex Channels
el: Plex Κανάλια

en: Plex Library
el: Plex Βιβλιοθήκη

en: Plex Media Server: No Items Available
el: Plex Media Server: Δεν υπάρχει κανένα στοιχείο

en: PlexConnect
el: Plexconnect

en: Producers
el: Παραγωγοί

en: Recently Added
el: Προστέθηκαν Πρόσφατα

en: Recently Aired
el: Πρόσφατες κυκλοφορίες

en: Recently Released
el: Πρόσφατα κυκλοφόρησαν

en: Recently Viewed
el: Προβλήθηκαν πρόσφατα

en: Recently Viewed Episodes
el: Επεισόδια που προβλήθηκαν πρόσφατα

en: Recently Viewed Shows
el: Σειρές που προβλήθηκαν πρόσφατα

en: Remote Bitrate
el: Απομακρυσμένη ποιότητα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Season View
el: Προβολή σεζόν

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Show Clock
el: Προβολή ρολογιού

en: Show End Time
el: Ενδειξη υπολοιπόμενης ώρας

en: Show Photos
el: Προβολή Φωτογραφιών

en: Shows
el: Σειρές

en: Shutter Speed
el: Ταχύτητα κλείστρου

en: Subtitle Size %
el: Μέγεθος Υπότιτλων %

en: Synopsis hidden.
el: Κρυμμένη υπόθεση

en: TV Show Navigation Bar
el: Μπάρα Πλοήγησης Σειρών

en: TV Show Options
el: Επιλογές επεξεργασίας σειρών

en: TheMovieDB: No Trailer Info available
el: Δεν υπάρχει trailer

en: Time Format
el: Μορφή ώρας

en: To sign in to MyPlex, enter your Email address, username or Plex forum username.
el: Για να γίνει εγγραφή στο MyPlex ,πρόσθεσαι την ηλεκτρονική σου διεύθυνση ή το όνομα χρήστη

en: Transcoder
el: Μετατροπέας

en: Transcoder Quality
el: Ποιότητα Εικόνας

en: Unwatched
el: Δεν το έχω παρακολουθήσει

en: Unwatched Synopsis
el: Mη προβαλλόμενες υποθέσεις

en: Version
el: Έκδοση

en: Video
el: Βίντεο

en: Writers
el: Σεναριογράφοι

en: Year
el: Χρόνος

en: {0:d} Minutes
el: Λεπτά

en: {0} unwatched
el: {0} μη προβαλλόμενες
