Plex Connect - en to ca translation catalogue (58 entries)

en: ATV firmware version 5.1 or higher required. Please think about updating.
ca: Es necessita la versió 5.1 o superior del firmware de l'AppleTV. Recorda-ho abans d'actualitzar.

en: Albums
ca: Àlbums

en: All Photos
ca: Totes les Imatges

en: All Videos
ca: Tots els vídeos

en: Artists
ca: Artistes

en: Audio Playlist
ca: Llista de reproducció d'àudio

en: Audio Track
ca: Pista d'àudio

en: Camera Make
ca: Fabricant de la càmera

en: Camera Model
ca: Model de la càmera

en: Change All Posters
ca: Canviar tots els cartells

en: Change Fanart
ca: Canviar Fanart

en: Change Poster
ca: Canviar Cartell

en: Channel Search
ca: Búsqueda de canals

en: Decade
ca: Dècada

en: Duration Format
ca: Format de durada

en: Failed
ca: Fracassat

en: Flatten Season
ca: Aplana temporada

en: Home Video Options
ca: Opcions de vídeos casolans

en: Home Video View
ca: Vista de vídeos casolans

en: Lens
ca: Lent

en: Mark as Unwatched
ca: Marcar com a no vist

en: Mark as Watched
ca: Marcar com a vist

en: Music Options
ca: Opcions de música

en: Music View
ca: Vista de música

en: MyPlex Password
ca: Contrasenya MyPlex

en: MyPlex Sign In
ca: Registre MyPlex

en: MyPlex Sign Out
ca: Desconnectar MyPlex

en: MyPlex Username
ca: Usuari MyPlex

en: No Plex Channels Available
ca: No hi han canals disponibles de Plex

en: No Plex Library Sections Available
ca: No hi han seccions a la biblioteca Plex

en: No Plex Playlists Available
ca: No hi han llistes de reproducció a la biblioteca Plex

en: None
ca: Cap

en: Now Playing
ca: Reproduïnt ara mateix

en: PIL/Pillow not installed
ca: PIL/Pillow no instal·lat

en: Playlists
ca: Llistes de reproducció

en: Plex Channels
ca: Canals de Plex

en: Plex Library
ca: Biblioteca Plex

en: Plex Media Server: No Tracks Available
ca: Plex Media Server: No hi ha pistes disponibles

en: Plex Playlists
ca: Llistes de reproducció del Plex

en: Recently Viewed Episodes
ca: Episodis vistos recentment

en: Remote Bitrate
ca: Bitrate remot

en: Select Fanart
ca: Selecciona Fanart

en: Select Poster
ca: Selecciona Cartell

en: Select Posters
ca: Selecciona cartells

en: Select Tracks
ca: Selecciona pistes

en: Shuffle
ca: Aleatori

en: Shutter Speed
ca: Velocitat d'obturador

en: Subtitle Track
ca: Subtítol de la pista

en: Synopsis hidden.
ca: Sinopsis oculta

en: TheMovieDB: No Trailer Info available
ca: TheMovieDB: Informació de tràiler no disponible

en: To sign in to MyPlex, enter your Email address, username or Plex forum username.
ca: Per iniciar sessió a MyPlex, introdueix el teu correu electrònic, usuari o el teu usuari dels fòrums de Plex.

en: Trailer
ca: Tràiler

en: Transcoder Action
ca: Acció de Transcoder

en: Unwatched Synopsis
ca: Sinopsis no llegida

en: Video Playlist
ca: Llista de reproducció de vídeo

en: Video Playlist: No Items Available
ca: Llista de reproducció de vídeo: No hi ha items disponibles

en: View Show
ca: Veure show

en: Year
ca: Any
